25 maj 2022 r. – Dodanie zakładki Karpiowe Biwakowanie nr 5,  w której przedstawiam po raz pierwszy krótką relację z pierwszego wyjazdu wędkarskiego w 2022 r. Dodam, iż  był to już piąty wyjazd naszej wędkarskiej grupy  na karpiowe łowisko. Tym razem udaliśmy się ponownie na łowisko prywatne  Wzory,  znajdujące się w woj. lubelskim.  Gościliśmy na nim wcześniej dwukrotnie w 2021 r.  Już niedługo przedstawię w formie kolejnych zakładek wcześniejsze   wyjazdy wędkarskie.

13 maj 2022 r. – Dodanie zakładki Propozycja wycieczki nr 104,  w której chciałbym zachęcić do zwiedzenia stolicy Podlasia, czyli Białegostoku. Wiem, że jeden dzień z pewnością nie wystarczy na pełne zwiedzenie miasta, ale pozwala np. na wędrówkę po głównych atrakcjach Białegostoku, położonych w centrum miasta.

10 luty 2022 r. – Dodanie zakładki Propozycja wycieczki nr 103,  w której zaprezentowałem najciekawsze atrakcje podlaskiego  miasteczka  Supraśl. Niepowtarzalny klimat i atmosfera  miasteczka z pewnością zachęcą niejednego do tego, żeby tu przyjechać, do czego serdecznie zachęcam. Idealna propozycja  na jednodniowy wypad rodzinny.

12 grudzień 2021 r. – Dodanie zakładki Propozycja wycieczki nr 102,  w której po raz ostatni udaliśmy się do Biebrzańskiego Parku Narodowego. Tym razem postanowiliśmy powędrować żółtym szlakiem turystycznym, prowadzącym do wsi Trzcianne. Trasa około 20 km może nie obfitowała w znaczną ilość atrakcji, jednakże była dobrą okazją do poznania okolic Parku Narodowego.