Poniżej przedstawiam Osoby i Firmy, które dzięki swojej pomocy (m.in.  poprzez wyrażenie zgody na publikacje fragmentów map lub w innych formach, uczestnictwo i pomoc w organizacji  wycieczek itd), przyczyniły się  do powstania  strony: www.roweroweprzygody.pl, której głównym celem jest popularyzacja aktywnego spędzania wolnego czasu, połączona z poznawaniem różnych, ciekawych miejsc naszego kraju.  Wszystkim wymienionym poniżej serdecznie dziękuję za pomoc. Mam nadzieję, że korzystanie z umieszczonych na stronie, propozycji wycieczek, dostarczy dużo pozytywnych przeżyć, wspomnień oraz będzie  bodźcem do organizacji własnych, prywatnych wycieczek i wypadów turystycznych w gronie rodziny lub przyjaciół.

 

 1.  P. Mirosław Habawłaściciel Pracowni map i wydawnictw turystycznych „MH” HABA Mirosław

2.  Wydawnictwo Kartograficzne „Compass”  z Krakowa

3.  P. Grzegorz Buckiwłaściciel Wydawnictwa Lobosoft II sp. z o.o. z Krakowa

4.  Punkt Informacji Turystycznej Urzędu Miasta Wyszków.

5.  GEO-SYSTEM Sp. z o.o. z Warszawy

6.  Wszystkie   osoby, które pomagały w organizacji i współuczestniczyły w rodzinnych wycieczkach rowerowych po terenach nadbużańskich m.in.  p. Małgorzata i Adam Kamińscy – właściciele firmy TRUCK SERVIS ze Stoku Lackiego k/ Siedlec,  p. Agata i Grzegorz Orzyłowscy z dziećmi, p. Monika i Piotr Kamińscy z dziećmi, p. Edyta i Krzysztof Kamińscy z dziećmi  oraz pozostali  uczestnicy w/w wycieczek.

 7.  P.  Anna i Zdzisław Szewczukowiewłaściciele gospodarstwa agroturystycznego „Stajnia za Wsią” w Kisielewie

 8.  Dyrekcja Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego.

 9.   Encyklopedia internetowa Wikipedia oraz  autorzy artykułów w Wikipedii, których fragmenty zostały wykorzystane na stronie: roweroweprzygody.pl. 

10.  System map internetowych Openstreetmap.org   oraz autorzy map  Openstreetmap, których fragmenty zostały wykorzystane na stronie: roweroweprzygody.pl. 

11.  Pan Jerzy Luty wraz z rodziną   – właściciele gospodarstwa agroturystycznego „Agro-Pszczoła” w Wojsławicach.

12.  Jarosław Reszczyk – koledze za wsparcie informatyczne.

13. Pan Mirosław Nogalski właściciel Restauracji i Hoteliku Klemens w Szczebrzeszynie za oprowadzenie po stworzonych przez siebie szczebrzeszyńskich muzeach: Muzeum Skarbów Ziemi i Morza oraz Muzeum Dawnych Rzemiosł.