15 sierpień 2022 r. – Dodanie zakładki Karpiowe Biwakowanie nr 7,  w której przedstawiam szereg informacji z ostatniego wyjazdu wędkarskiego na łowisko KORZECZNIK (woj. wielkopolskie). Wyjazd 3 dniowy obfitował w złowione ryby, jednakże niewątpliwie triumfatorem był Tomasz. Bez wątpienia łowienie na tym akwenie nie należy do najłatwiejszych, ale dostarczyło nam  niemało emocji.

25 maj 2022 r. – Dodanie zakładki Karpiowe Biwakowanie nr 5,  w której przedstawiam po raz pierwszy krótką relację z pierwszego wyjazdu wędkarskiego w 2022 r. Dodam, iż  był to już piąty wyjazd naszej wędkarskiej grupy  na karpiowe łowisko. Tym razem udaliśmy się ponownie na łowisko prywatne  Wzory,  znajdujące się w woj. lubelskim.  Gościliśmy na nim wcześniej dwukrotnie w 2021 r.  Już niedługo przedstawię w formie kolejnych zakładek wcześniejsze   wyjazdy wędkarskie.

13 maj 2022 r. – Dodanie zakładki Propozycja wycieczki nr 104,  w której chciałbym zachęcić do zwiedzenia stolicy Podlasia, czyli Białegostoku. Wiem, że jeden dzień z pewnością nie wystarczy na pełne zwiedzenie miasta, ale pozwala np. na wędrówkę po głównych atrakcjach Białegostoku, położonych w centrum miasta.