06 listopad 2022 r. – Dodanie zakładki Karpiowe Biwakowanie nr 9,  w której prezentuję zdjęcia i film z wrześniowego wyjazdu na łowisko BOROWY STAW w woj. wielkopolskim. Niestety, ten weekendowy wyjazd nie obfitował w ryby, gdyż nie złowiliśmy żadnej, ale muszę dodać, że pobyt na tym nowym dla mnie łowisku okazał się bardzo sympatyczny. Aha, wspomnę jeszcze, że filmik z tego wyjazdu stworzyliśmy wspólnie z Tomaszem, gdyż nakręcił kilka scenek.

27 wrzesień 2022 r. – Dodanie zakładki Karpiowe Biwakowanie nr 8,  w której przedstawiam garść informacji z  dwudniowej zasiadki karpiowej  na łowisku Wzory na Lubelszczyźnie  z końca sierpnia.  . Mimo, że ryby nie dopisały a upał lał się z nieba, to i tak było fajnie.

15 sierpień 2022 r. – Dodanie zakładki Karpiowe Biwakowanie nr 7,  w której przedstawiam szereg informacji z ostatniego wyjazdu wędkarskiego na łowisko KORZECZNIK (woj. wielkopolskie). Wyjazd 3 dniowy obfitował w złowione ryby, jednakże niewątpliwie triumfatorem był Tomasz. Bez wątpienia łowienie na tym akwenie nie należy do najłatwiejszych, ale dostarczyło nam  niemało emocji.