19 grudzień 2022 r. – Dodanie zakładki Karpiowe Biwakowanie nr 10, w której przedstawiam w skrócie nasz ostatni w 2022 r. wędkarski wypad,  podczas którego wspólnie z Tomkiem i Sławkiem, łowiliśmy na łowisku Zielona Wyspa w okolicy miejscowości Pryszczowa Góra w woj. lubelskim. Niestety, podobnie jak na wcześniejszym biwakowaniu karpiowym, tak i teraz nie złowiliśmy żadnej ryby. Ale głowa do góry. Przyszły 2023 rok będzie lepszy.

06 listopad 2022 r. – Dodanie zakładki Karpiowe Biwakowanie nr 9,  w której prezentuję zdjęcia i film z wrześniowego wyjazdu na łowisko Borowy Staw w woj. wielkopolskim. Niestety, ten weekendowy wyjazd nie obfitował w ryby, gdyż nie złowiliśmy żadnej, ale muszę dodać, że pobyt na tym nowym dla mnie łowisku okazał się bardzo sympatyczny. Aha, wspomnę jeszcze, że filmik z tego wyjazdu stworzyliśmy wspólnie z Tomaszem, gdyż nakręcił kilka scenek.

27 wrzesień 2022 r. – Dodanie zakładki Karpiowe Biwakowanie nr 8,  w której przedstawiam garść informacji z  dwudniowej zasiadki karpiowej  na łowisku Wzory na Lubelszczyźnie  z końca sierpnia.  . Mimo, że ryby nie dopisały a upał lał się z nieba, to i tak było fajnie.